Mag Rooney dan toch weg?

Yves Dekoning
| 0 reacties
Mag Rooney dan toch weg?
Foto: © SC

Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!

De soap rond het Engelse idool Wayne Rooney blijft verder lopen. Nadat Real Madrid en Manchester United eerder struikelden over de transfersom die Everton op zijn 18-jarige hoofd plaatste, zou Newcastle United misschien zijn slag kunnen thuis halen. 

De Magpies zagen een eerste bod van ongeveer dertig miljoen euro afgewimpeld, maar geven Rooney nog niet op. Eerdaags mogen we een verhoogd bod verwachten. Er duiken steeds meer geruchten op dat Newcastle meer geld zou bieden en Kieron Dyer als pasmunt wil gebruiken. Dyer is net als Rooney Engels international. Hij had onlangs een ruzie met Bobby Robson, manager van Newcastle. Newcastle heeft geld na de verkoop van Jonathan Woogate en de voorzitter heeft aan de fans beloofd dat er een grote naam naar de Magpies zou komen. Robson is er in ieder geval van overtuigd dat Rooney naar Newcastle zal komen. Volgens hem is het een investering in de toekomst van de club.

David Moyes heeft ondertussen laten weten dat hij zal opstappen als Rooney voor minder dan vijftig miljoen euro vertrekt. Everton kampt met twee problemen waardoor ze een bod van die omvang zouden aanvaarden. Ze hebben een enorme schuldenlast en Rooney weigerde tot nu toe een nieuw contract te tekenen. De financiële problemen zouden opgelost worden door Russische investeerders, maar daarover bestaat veel verwarring de laatste dagen.


Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Premier League

Nieuwste reacties