Loting: Club ontvangt Westerlo, Lierse tegen Antwerp
![Loting: Club ontvangt Westerlo, Lierse tegen Antwerp](https://www.voetbalkrant.com/media/cache/300x250/images/2019/04/16/full/voetbalkrantcom.webp)
Foto: © SC
Volg Voetbalkrant nu via Instagram!
Om 14 uur ging in het bondsgebouw de loting van start voor de achtste finales van de Beker van België. Deze worden normaal gespeeld in het weekend van 13 en 14 januari 2007. In de urne zaten 11 eersteklassers en 5 ploegen uit tweede klasse. De achtste finales worden in één wedstrijd afgewerkt.
Er kwamen enkele leuke affiches uit de urne. Zo mag Lierse thuis streekgenoot Antwerp ontvangen. Club Brugge ontvangt thuis Westerlo, altijd een leuk duel in het Jan Breydelstadion. Anderlecht en Standard krijgen een haalbare tegenstander, zij spelen tegen respectievelijk FC Dender en VW Hamme. Leider Genk ontvangt Moeskroen. [AN]
De loting:
Anderlecht - FC Dender
Standard - VW Hamme
KV Mechelen - Zulte Waregem
Racing Genk - Moeskroen
KSV Roeselare - AA Gent
Club Brugge - Westerlo
KV Kortrijk - Sint-Truiden.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief