Fellaini kampioen (van de gele kaarten)
![Fellaini kampioen (van de gele kaarten)](https://www.voetbalkrant.com/media/cache/300x250/images/2019/04/16/full/voetbalkrantcom.webp)
Foto: © SC
Volg Voetbalkrant nu via Instagram!
Fellaini staat op één. Althans wat gele kaarten betreft. De twijfelachtige eer komt de Rode Duivel toe nadat hij dit seizoen al twaalf gele kaarten onder de neus geduwd kreeg. Ook Kompany doet zijn best, en zo staan er twee Belgen in de top 10.
Natuurlijk is de Engelse competitie een fysiek veel sterkere omgeving. Er wordt ook meer door de vingers gezien, zo verkondigen veel voetballers. Toch pakte Fellaini dit seizoen al twaalf kartonnetjes.
Ook Vincent Kompany doet zijn best. De ex-Hamburg speler staat op de achtste plaats met acht gele kaarten. Zo heeft België twee vertegenwoordigers in de top-10. (AN)
Hieronder het desbetreffende lijstje:
1. Fellaini (Everton) 12
2. Palacios (Tottenham) 11
3. Richardson (Sunderland) 11
4. Ashbee (Hull City) 10
5. Cattermole (Wigan Athletic) 10
6. Fuller (Stoke City) 10
7. Nolan (Newcastle) 9
8. Kompany (Manchester City) 8
9. Arbeloa (Liverpool) 8
10. Bardsley (Sunderland) 8
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief