Vijf Griekse club frauduleus volgens UEFA

Foto: © SC
Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!
De Europese voetbalbond UEFA verdenkt vijf Griekse teams van sportieve fraude. De UEFA werkt namelijk mee in een onderzoek van het Griekse gerecht naar 27 verdachte wedstrijden in het land.
De vijf verdachte Griekse clubs zijn AO Kavala (ex-team van Aad De Mos), Panthrakikos Komotini (ex-team van Emilio Ferrera), PAS Ioannina, Atromitos Athene en Panionios Athene. 27 wedstrijden staan er in totaal onder verdenking. Het gaat niet alleen om wedstrijden in de Superliga, maar ook om partijen in de tweede klasse en het bekertoernooi van vorig en dit seizoen.
De bewuste wedstrijden worden onderzocht omdat er in gokkantoren massaal is ingezet op die matchen. Sportieve fraude is geen eenmalig feit in Griekeland want ook in 2004, 2006 en vorig jaar kwam de Griekse competitie zo al negatief in het nieuws.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief