Ajax geen probleem met Oleguer's krakersprotest
![Ajax geen probleem met Oleguer's krakersprotest](https://www.voetbalkrant.com/media/cache/300x250/images/2019/04/16/full/voetbalkrantcom.webp)
Foto: © SC
Een woordvoerder van Ajax heeft in De Telegraaf laten weten dat Ajax geen probleem heeft met de aanwezigheid van Oleguer bij het krakersprotest afgelopen week.
"We weten dat hij aanwezig is geweest en kennen zijn sympathieën. Binnen bepaalde grenzen - ze hebben een voorbeeldfunctie - moet elke Ajax-speler in zijn vrije tijd doen waar hij zin in heeft. Oleguer heeft alleen aan het vreedzame gedeelte meegedaan."
"De linkse actievoerders verzetten zich tegen het kraakverbod en de aanstaande ontruiming van tweehonderd panden. Het protest ontaardde in een veldslag met de Amsterdamse politie", aldus de Telegraaf.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief