Beckham laat zichzelf afbeelden als Jezus
![Beckham laat zichzelf afbeelden als Jezus](https://www.voetbalkrant.com/media/cache/300x250/images/2019/04/16/full/voetbalkrantcom.webp)
Foto: © SC
David Beckham heeft zichzelf op een nieuwe tatoeage getrakteerd. En het is er toch wel eentje geworden met een licht narcistisch trekje.
Voor Beckham was het al de negentiende keer dat hij een tekening op zijn lichaam liet vereeuwigen. En ook deze keer wou de Engelse middenvelder da niet onopgemerkt doe.
Becks liet zichzelf afbeelden als Jezus. Hij wordt gedragen door drie cherubijnen, die zijn drie zonen Brooklyn (11), Romeo (8) en Cruz (5) moeten voorstellen. Beckham ziet de tatoeage als een symbool voor hoe hij later ondersteund zal worden door zijn zonen.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief