Robben: "Te veel ego's in de groep"
![Robby Morren](https://www.sportid.be/images/writer/robby-morren.png)
![Robben: "Te veel ego's in de groep"](https://www.voetbalkrant.com/media/cache/300x250/images/2019/04/16/full/voetbalkrantcom.webp)
Foto: © SC
Dat Nederland na 2 wedstrijden nog met 0 punten staat, is volgens Arjen Robben grotendeels te wijten aan de ego's binnen de groep.
"Het is heel moeilijk voor ons in deze groep omdat er gewoonweg te veel grote ego's zijn. Na het WK zijn die nog groter geworden en dat maakt het moeilijk voor ons. Als je samen iets wil bereiken, moet je de ego's opzij schuiven. Je moet als team vechten. Het komt niet vanzelf."
Toch laat Robben het hoofd niet hangen. Nederland moet vanavond met 2 goals verschil winnen van Portugal en rekenen op een overwinning van Duitsland.
"Ik veronderstel dat de Duitsers zullen winnen, verschillende jongens hebben me dat toch verteld. Nu is het belangrijk om die negatieve gedachten opzij te zetten en samen te vechten voor onze laatste kans", aldus Robben.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief