Praet klaar, nog even voor Juhasz en Vargas
![Praet klaar, nog even voor Juhasz en Vargas](https://www.voetbalkrant.com/media/cache/300x250/images/2019/04/16/full/voetbalkrantcom.webp)
Foto: © SC
Dennis Praet kan zaterdagavond meespelen tegen Beerschot. De jonge middenvelder van Anderlecht is volledig hersteld van zijn enkelblessure. En er komt nog goed nieuws uit de paars-witte ziekenboeg.
Zo is Roland Juhasz zo goed als klaar om zijn rentree te maken. Van den Brom wil echter geen risico nemen met de Hongaarse verdediger en hij zal dinsdag eerst meespelen in de oefenwedstrijd tegen Roeselare, die Anderlecht daarvoor inlaste.
En ook Ronald Vargas is op de weg terug. Hij moet echter nog één week langer wachten vooraleer hij weer een wedstrijd mag spelen. Jordan Lukaku daarentegen heeft nog een hele poos te gaan. De linksachter loopt nog steeds in het gips rond.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief