KBVB moet sponsors weigeren

Foto: © SC
De Rode Duivels zijn hot, niet alleen op het veld maar ook ernaast. Het is ooit anders geweest, maar de Belgische voetbalbond heeft momenteel geen plaats meer voor nieuwe sponsors en moet sommigen dus weigeren.
Er zijn sponsors die in het verleden afhaakten omdat de Rode Duivels de verwachtingen niet inlosten. De trouwe sponsors worden nu echter beloond voor hun geduld. "Voor deze campagne is er geen ruimte meer voor nieuwe sponsors", aldus Filip Van Doorslaer, marketing en events manager van de KBVB in Het Nieuwsblad.
"Wie ons al die tijd al steunt, krijgt nu iets terug. De interesse is groot, iedereen wil zich verbinden aan een succesproduct. We krijgen nog veel aanvragen voor sponsoring van de Rode Duivels, maar die moeten we weigeren. Zij kunnen de bond wel op andere manieren sponsoren."
De bestaande sponsorcontracten worden nu ook niet aangepast. De contracten lopen tot en met het WK.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief