Villas-Boas: "Titel met Porto was beter prestatie dan CL van Chelsea"

Villas-Boas: "Titel met Porto was beter prestatie dan CL van Chelsea"
Foto: © SC
Word fan van Tottenham! 424

André Villas-Boas vindt dat het winnen van de titel met FC Porto een betere prestatie was dan de overwinning van Chelsea in de Champions League. In 2011 werd hij kampioen met de ploeg van Steven Defour zonder een wedstrijd te verliezen.

“Kampioen worden is heel moeilijk, maar het is lastiger om het zonder nederlaag te doen”, vertelt de Portugees in Daily Mail. “Arsenal lukte het in 2004. Dat was uitmuntend. Net als bij Porto wordt zo’n prestatie waarschijnlijk nooit meer herhaald.”

“Tijdens het seizoen speelden we wedstrijden waarin we tegen onze limiet zaten. Bij Arsenal was dat ook zo. Het is extreem moeilijk om zo’n prestatie te evenaren. Ongeslagen kampioen worden is een grotere prestatie dan het winnen van de Champions League”, besluit de oefenmeester.

Zaterdag neemt hij het met Tottenham op tegen zijn ex-ploeg Chelsea. Daar werd hij vorig seizoen wegens tegenvallende resultaten aan de deur gezet.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Premier League

Nieuwste reacties