Romario wil Blatter buiten
![Romario wil Blatter buiten](https://www.voetbalkrant.com/media/cache/300x250/images/2019/04/16/full/voetbalkrantcom.webp)
Foto: © SC
In het Duitse magazine Sport Bild hakt de Braziliaanse voetballegende Romario hard in op FIFA-voorzitter Sepp Blatter: "Blatter is de verpersoonlijking van alles wat fout is binnen het wereldvoetbal."
“Het zou goed zijn als ie weg gaat”, vervolgt Romario en de Braziliaan gaat meteen over tot het bekend maken van zijn ideale opvolger. “Franz Beckenbauer. Hij is de beste kandidaat en is in staat de FIFA te redden”, kiest Romario voor de Duitser.
Romario doet zelf tegenwoordig aan politiek in Brazilië en neemt duidelijk geen blad voor de mond wanneer het over de FIFA gaat. Even later in het interview deelt ook de Braziliaanse bondscoach Mano Menezes in de klappen. “Onder hem wordt Brazilië nooit wereldkampioen. Hij ontbeert intelligentie, vakmanschap en fatsoen.”
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief