Kompany brak neus, maar weigerde wissel
![Timothy Collard](https://www.sportid.be/images/writer/timothy-collard.png)
![Kompany brak neus, maar weigerde wissel](https://www.voetbalkrant.com/media/cache/300x250/images/2019/04/16/full/voetbalkrantcom.webp)
Foto: © SC
Volg Voetbalkrant nu via Instagram!
Vincent Kompany heeft een gebroken neus overgehouden aan de wedstrijd tegen Servië. Hoe dan ook speelde aanvoerder van de Rode Duivels de wedstrijd volledig uit.
Een tiental minuten voor de rust kwam Kompany niet onzacht in aanraking met Servische doelman Stojkovic. De verdediger van Manchester City bleef even groggy op het gras liggen en bloedde hevig uit zijn neus.
Kompany kreeg verzorging en keerde terug tussen de lijnen. Achteraf is gebleken dat de kapitein de negentig minuten volmaakte met een gebroken neus en misschien zelfs ook een gebroken kaakbeen.
Na de wedstrijd zette de verdediger onderstaande foto nog op Twitter, met de boodschap: “Wat je allemaal niet doet voor je land, he?"
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief