Volker Finke moet Kameroen naar WK loodsen
![Volker Finke moet Kameroen naar WK loodsen](https://www.voetbalkrant.com/media/cache/300x250/images/2019/04/16/full/voetbalkrantcom.webp)
Foto: © SC
Volker Finke heeft nu ook officieel een contract getekend bij Kameroen. Dat laat de minister van Sport uit het Afrikaanse land weten.
Finke was al twee weken nadrukkelijk genoemd als bondscoach, maar nu is het bericht ook officieel. De Duitser tekende voor twee jaar bij het Afrikaanse land.
De Duitser was tot op heden vooral in eigen land werkzaam als coach, op een avontuur bij de Urawa Red Diamonds na. Nu kiest hij dus voor Kameroen als nieuw project.
Morgen is er al een levensbelangrijke wedstrijd voor het Afrikaanse land, als het in Togo op zoek gaat naar de drie punten. Mits winst loopt het uit in groep I.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief