Willy Naessens (bis) wil aandelen Decuyper opkopen
![Manuel Gonzalez](https://www.sportid.be/images/writer/manuel-gonzalez.png)
![Willy Naessens (bis) wil aandelen Decuyper opkopen](https://www.voetbalkrant.com/media/cache/300x250/images/2019/04/16/full/voetbalkrantcom.webp)
Foto: © SC
Wordt Willy Naessens de nieuwe sterke man bij Zulte Waregem? De succesvolle zakenman wil zijn naamgenoot helpen bij het uitkopen van Patrick Decuyper.
Patrick Decuyper werd enkele weken geleden tot ontslag gedwongen aan de Gaverbeek. Enig probleem: de voormalig CEO heeft nog een pak – het aantal verschilt naargelang de bron – aandelen van de fusieclub in de portefeuille zitten. En daarom wordt bij Essevee momenteel een overnemer gezocht.
Willy Naessens biedt zich in Het Nieuwsblad alvast aan als potentiële koper. Voor de duidelijkheid: het gaat wel degelijk om de zaakvoerder van Willy Naessens Industriebouw. En om het allemaal iets ingewikkeld te maken: de huidige voorzitter van Zulte Waregem luistert ook naar de naam Willy Naessens.
Naessens zou met de aandelen van Essevee alvast zijn macht in het Belgische voetbal kunnen uitbreiden. De zakenman heeft immers bij Waasland-Beveren, KSV Oudenaarde en Lommel United een voet tussen de deur via shirtsponsoring.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief