Chelsea-talenten kiezen wellicht voor Rode Duivels
![Timothy Collard](https://www.sportid.be/images/writer/timothy-collard.png)
![Chelsea-talenten kiezen wellicht voor Rode Duivels](https://www.voetbalkrant.com/media/cache/300x250/images/2019/04/16/full/voetbalkrantcom.webp)
Foto: © SC
Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!
Dezer dagen zijn er heel wat jonge talenten die voor de Rode Duivels en een ander land kunnen uitkomen. Zo ook de broertjes Musonda, die wellicht in de toekomst toch voor België kiezen.
Vader Charly Musonda heeft het namelijk niet zo begrepen op de Zambiaanse bond. “De laatste tijd krijg ik enorm veel telefoontjes uit Zambia. Nochtans hebben ze mijn jongens nooit gevolgd. Ze wilden voor Zambia kiezen in plaats van voor België, maar nu is het te laat”, aldus Charly aan Zambia Post.
Het is vooral uitkijken naar de jongste Musonda, die de voorbije jaren al de hemel werd ingeprezen vanwege zijn uitzonderlijk voetbaltalent. Zowel Lamisha, Tika als Charly Jr. spelen al enkele jaren in de jeugdploegen van Chelsea, nadat ze overkwamen van Anderlecht.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief