United-spelers aan de dood ontsnapt

Manuel Gonzalez
Manuel Gonzalez
| 6 reacties
United-spelers aan de dood ontsnapt
Foto: © SC

Volg Voetbalkrant nu via Instagram!

Alle spelers van Manchester United zijn dinsdag ontsnapt aan een zware vliegtuigcrash op de luchthaven van Keulen. Vlak voor de landing kwam de Airbus 321 in de problemen. Gelukkig was de piloot alert en kon hij verder onheil vermijden.

De spelers van Manchester United zullen in het vervolg wel twee keer nadenken vooraleer ze nog eens een vliegtuig opstappen. Volgens The Daily Mail merkte de piloot op 400 meter van de landingsbaan op dat er nog een ander toestel op het tarmac stond. Hij kon net op tijd een ramp vermijden door zijn vliegtuig opnieuw de lucht in te sturen.

Het voorval doet denken aan de vliegtuigramp in 1958 toen acht spelers van The Mancunians het leven lieten tijdens een vliegtuigcrash. Woensdag spelen Adnan Januzaj en co tegen Leverkusen in het kader van de Champions League

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Champions League

Nieuwste reacties