Eerste basisplaats voor youngster AA Gent?
![Eerste basisplaats voor youngster AA Gent?](https://www.voetbalkrant.com/media/cache/300x250/images/2019/04/16/full/voetbalkrantcom.webp)
Foto: © SC
Volg Voetbalkrant nu via Instagram!
AA Gent staat morgen voor een geladen wedstrijd tegen het geplaagde KRC Genk. De Buffalo's kunnen geen beroep doen op Asare en Neto en coach Rednic voert mogelijk nog een aantal andere wijzigingen door in zijn elftal.
De Oost-Vlamingen leden vorige week een pijnlijke nederlaag tegen KV Kortrijk en hebben dus iets recht te zetten in Genk. Rednic kan voor deze verplaatsing echter geen beroep doen op Asare en Neto. Beide spelers zitten een schorsingsdag uit.
Volgens Het Nieuwsblad overweegt de Roemeense coach om Locigno een eerste basisplaats te geven tegen KRC Genk. Het 18-jarige talent zou op de rechtsachter geposteerd worden, mede met het oog op de wedstrijd tegen Zulte-Waregem in de beker. Rafinha is immers geschorst voor die confrontatie. Verder krijgt Habibou mogelijk wat rust in de aanloop naar het duel met zijn ex-ploegmaats.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief