Desaeyere: "Wij kunnen op deze manier iedereen in tweede klasse kloppen"

Nicola Cantoro
| 2 reacties
Desaeyere: "Wij kunnen op deze manier iedereen in tweede klasse kloppen"
Foto: © SC
Word fan van Eendracht Aalst! 252

Na afloop van de carnavalsmatch in Aalst zagen we een tevreden Aalst- trainer. Desaeyere is blij dat iedereen voor elkaar wou lopen in de wedstrijd tegen Virton. "Normaal werken er maar vier of vijf spelers de hele match. Nu werkten ze allemaal", zegt Desaeyere.

Nicola Cantoro in Aalst

“Virton was fysiek heel sterk. Ze liepen alle gaten toe", zag de Eendracht-trainer. "Toen we die twee reuzenkansen voor rust misten, werd ik wat zenuwachtig. Virton had wel veel fouten nodig om ons af te stoppen. Dat resulteerde in twee rode kaarten en dat maakte het dan makkelijker voor ons.”

 “Als iedereen zijn werk doet is het plezant”

De 18-jarige Nick Van Belle speelde en sterke partij voorin voor de Ajuinen. Met zijn doelpunt legde hij de wedstrijd in een definitieve plooi. “Van Belle kon in zijn beginperiode bij Aalst geen bal vasthouden. Nu speelt hij schitterend. Het is positief dat zo een jongen een positieve evolutie doormaakt”, zegt Desaeyere over zijn goudhaantje.

“Ik zei tegen mijn jongens voor de match niet dat ze moesten winnen. Wel dat er mentaliteit moest zijn en dat ze moesten lopen voor elkaar. En vrijlopen en verdedigen… En dat hebben ze vandaag gedaan. Als iedereen zijn werk doet, dan is het plezant. Normaal werken er maar vier of vijf spelers de hele match. Nu werkten ze allemaal.”

“Jammer van synthetisch gras op STVV”

De vraag is nu of de trein vertrokken is voor Eendracht Aalst. De promotie naar eerste klasse zal niet voor dit jaar zijn. “Wij kunnen alleen maar in de bovenste helft geraken als iedere pion zijn deel van het werk doet. Wij kunnen iedereen aan in tweede klasse als alle koppen in de juiste richting staan.”

“Het is juist jammer dat we op Sint-Truiden op synthetisch gras moeten spelen. De ballen botsen dan op en STVV is dat gewoon. Ik ga ook niet trainen op synthetisch gras. Dan zijn de risico’s op blessures te groot”, besluit Desaeyere.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties