Sprokkels: Huntelaar krijgt de goal, Argentinië zegeviert en Milner naar de concurrent
![Diederik Geypen](https://www.sportid.be/images/writer/diederik-geypen.png)
![Sprokkels: Huntelaar krijgt de goal, Argentinië zegeviert en Milner naar de concurrent](https://www.voetbalkrant.com/media/cache/resolve/300x250/images/full/64/64222.jpg)
Foto: © Photonews
Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!
In de Belgische competitie kunnen de teams zich opmaken voor de play-offs, en ook in de rest van Europa worden de waardeverhoudingen stilaan duidelijk. Onze redactie wordt dan ook overstelpt door kleine nieuwtjes. Het belangrijkste gieten we dagelijks in een overzicht.
- Charleroi bereidt PO1 voor met een oefenmatch tegen derdeklasser Union, aanstaande dinsdag om 19 uur.
- De UEFA heeft de late gelijkmaker van Nederland aan Klaas-Jan Huntelaar toegekend. Het schot van Sneijder week af op zijn rug, maar Sneijder claimde het doelpunt toch.
- Argentinië heeft een oefenwedstrijd tegen El Salvador gewonnen met 2-0. Ever Banega en Federico Mancuello zorgden voor de doelpunten.
- De Engelse krant The Sunday Mirror meldt dat Liverpool James Milner zal overnemen van Manchester City. De ploeg van Vincent Kompany zou Ross Barkley (Everton) als vervanger halen.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief