"Met goed gevoel met mijn nieuwe club Barcelona naar Genk terugkeren"

Robby Morren
Robby Morren
| 7 reacties
"Met goed gevoel met mijn nieuwe club Barcelona naar Genk terugkeren"
Foto: © photonews
Word fan van KRC Genk! 2023

Alex McLeish zal Racing Genk verlaten aan het einde van dit seizoen. Maar eerst hoopt hij de Limburgse club nog naar Europees voetbal te loodsen.

Robby Morren in Genk

Het was een zeer ontspannen Alex McLeish die we aantroffen op de persbabbel. Hij ging geen enkel onderwerp uit de weg, was eerlijk in zijn analyses en vuurde enkele rake grappen af.

“Het was een verschrikkelijk moment toen ik de groep vertelde dat ik volgend seizoen niet zou blijven. Als je volwassenen dan ziet huilen”, grapte de coach. “Ach, spelers gaan snel verder. Ze kunnen zich nu concentreren op play-off 2 zonder dat er speculatie in de kleedkamer is.”

Barcelona

Ondanks zijn nakende vertrek ontbreekt het McLeish niet aan ambitie. Hij wil Genk graag nog dat Europees ticket bezorgen. “Ik wil deze club verlaten met een zo positief mogelijke noot. Dat zou een passende manier zijn om afscheid te nemen.

"Dan zou ik met een goed gevoel naar Genk kunnen terugkeren met mij nieuw team Barcelona", lacht de Schot.


Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Play-off 2

Nieuwste reacties