Reactie Deze werkpunten zag Peter Maes
![Robby Morren](https://www.sportid.be/images/writer/robby-morren.png)
![Deze werkpunten zag Peter Maes](https://www.voetbalkrant.com/media/cache/resolve/300x250/images/full/79/79213.jpg)
Foto: © Photonews
Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!
Peter Maes heeft nog wel wat werk aan de winkel. Tegen OHL stond Genk defensief niet goed, tegen AA Gent konden zijn troepen de weg naar doel niet vinden.
Robby Morren in Gent
De oefenmeester noemde in zijn heldere analyse heel wat elementen die beter moeten. Wij lijsten ze op:
1 Te verdedigend in eerste helft
"We speelden te verdedigend in de eerste helft. In de tweede helft liep het beter met de inbreng van Heynen. Van daaruit moeten we het spel verdelen en zo opbouwen."
2 Flanken
"We slaagden er niet in om van de buitenkanten voldoende af te dwingen. De laatste pass moet goed zijn en we moeten mensen in de zestien krijgen."
3 Lef tonen
"We moeten rustiger zijn aan de bal en meer lef en vertrouwen tonen."
4 Domme penaltyfout
"Ik had tien keer gezegd dat ze van Dejaegere moesten afblijven. Het was een duidelijke strafschopfout. Kabasele moet op dat moment zijn zone afschermen."
5 Creativiteit
"We hebben nood aan jongens met snelheid die voor de nodige creativiteit kunnen zorgen."
We hadden een puntje verdiend
Zijn assistent Peter Balette was blij met de reactie na een te slappe eerste helft. "We hebben goed gereageerd zonder veel weg te geven. Ik vind dat we opnieuw progressie hebben gemaakt en we hadden hier een puntje verdiend."
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief