Lukaku werkt verder aan zijn streefdoel: "De beste spits ter wereld worden"

Foto: photonews
Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!
In Engeland loopt zowat de hele top acht te watertanden als ze de naam Romelu Lukaku horen. Een transfer deze winter hoeft u niet te verwachten, want Everton zal het been stijf houden. Maar volgende zomer, dat is iets anders, voor de man die de beste spits ter wereld wil worden.
Voor het seizoen zei Lukaku dat hij meer wou scoren dan Diego Costa en Sergio Agüero, twee van de meest illustere spitsen in de Premier League. “Die uitspraak bewijst zijn focus: hij heeft duidelijk een doel voor ogen: hij wil de beste van de wereld worden", aldus Roberto Martinez.
"Hij wilde nog verbeteren in bepaalde aspecten van zijn spel en dat heeft hij sindsdien ook gedaan. Zijn spel met zijn rug naar de goal is enorm verbeterd, zijn vele goals, zijn werkkracht,... Zijn inbreng is erg groot. Hij heeft sinds augustus bewezen dat hij erg gefocust was en toen meende wat hij zei.”
Lukaku scoorde twaalf keer in zijn laatste twaalf matchen, Agüero zit in heel het seizoen nog maar aan elf. De efficiëntie van de Rode Duivel heeft de interesse van menige topclub aangewakkerd, maar die zullen hun centjes nog mogen sparen tot komende zomer.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief