Bod van 60 miljoen voor Bacca: 'En dat is niet voldoende'

Foto: © photonews
Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!
Carlos Bacca is een echt fenomeen. Hij deed het voor Club Brugge, voor Sevilla en nu ook in de serie A bij AC Milan. De topclubs uit Engeland hebben hem opgemerkt en willen heus wat geld geven.
Heel erg veel clubs hebben interesse in de spits van Milan, maar het is Chelsea dat momenteel veruit het meest concreet is voor de ex-speler van Club Brugge.
Liefst 60 miljoen euro willen ze geven voor de aanvaller. Al willen de Milanezen hun goudhaantje - nochtans toch al 29 jaar - voor geen geld ter wereld missen.
Sky Italia weet alvast dat de club hem voor 60 miljoen euro niet wil laten gaan. Bacca zelf focust zich ondertussen vooral op het spel zelf en scoorde toch alweer 13 goals. "Ik scoor gewoon omdat ik niet denk aan missen", aldus de Colombiaan daarover.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief