De transfer van Praet blijft aanslepen en dit is de reden
![De transfer van Praet blijft aanslepen en dit is de reden](https://www.voetbalkrant.com/media/cache/300x250/images/2016/04/24/full/anderlecht-praet.webp)
Al weken vloeit er heel wat inkt over de transfer van Dennis Praet, maar intussen is hij nog steeds een speler van Anderlecht. De onderhandelingen blijven in het slop zitten... of toch niet?
Sampdoria zit kortbij de prijs die Anderlecht wil hebben voor Dennis Praet, maar heeft nog geen persoonlijk akkoord met de speler en zijn entourage. En met zijn entourage bedoelen we vader Herman, want die heeft de touwtjes in handen. Sampdoria wil - met wat goeie wil - wel tot de gevraagde tien miljoen gaan, maar het is niet de droomtransfer die Praet en zijn vader voor ogen hadden.
Sevilla en de Spaanse competitie waren dat wel. Praet heeft er nooit een geheim van gemaakt dat hij graag in Spanje zou spelen omdat de competitie het best bij zijn kwaliteiten zou aanleunen. Maar Sevilla heeft momenteel 'slechts' zeven miljoen euro veil. En daarom houden de speler en zijn vader de boot nog wat af. Sampdoria blijft een optie, maar Sevilla is de wens.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief