Guardiola reageert op de twee penaltymissers van Agüero
![Timothy Collard](https://www.sportid.be/images/writer/timothy-collard.png)
![Guardiola reageert op de twee penaltymissers van Agüero](https://www.voetbalkrant.com/media/cache/300x250/images/2016/08/17/full/josep--guardiola-i-sala-sergio-aguero.webp)
Foto: © Photonews
Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!
Manchester City won dinsdagavond afgetekend van Steaua Boekarest met 0-5. Een deugddoende zege voor de Engelse topclub, al miste Sergio Agüero tijdens de wedstrijd twee strafschoppen. Trainer Pep Guardiola kwam na de match nog eens terug op die missers.
“Het gaat er niet om hoe vaak je tegen de grond gaat, maar hoe vaak je rechtstaat en het opnieuw probeert”, aldus Guardiola op het persmoment na afloop van de Champions League-wedstrijd.
Een wijze les van Guardiola, die Agüero overigens niet zal verbieden van nog strafschoppen te nemen. De drie goals van de Argentijn hadden daar vanzelfsprekend iets mee te maken. “Als hij zelfvertrouwen heeft, heb ik ook vertrouwen in hem”, besloot de Spanjaard.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief