Reactie Vanhaezebrouck is het zeker: "Perbet kan nog héél veel progressie maken"
![Sander De Graeve](https://www.sportid.be/images/writer/sander-de-graeve.png)
![Vanhaezebrouck is het zeker: "Perbet kan nog héél veel progressie maken"](https://www.voetbalkrant.com/media/cache/resolve/300x250/images/2016/08/21/full/goal-perbet-gent-westerlo.webp)
Foto: © photonews
Volg Voetbalkrant nu via Instagram!
Jérémy Perbet was tegen Westerlo dé man van de match. Met twee doelpunten bracht hij zijn ploeg op en over de Kempenzonen in de Ghelamco Arena. Ook zijn coach was in z'n nopjes.
"We wisten al dat Perbet heel makkelijk de weg naar doel kon vinden", aldus Vanhaezebrouck, die aangeeft dat hij van Perbet een nog betere spits wil maken. "We willen hem completer maken, we kennen hem als de sluipschutter, maar we willen hem meer in het spel betrekken."
We willen hem completer maken
"Dat begint al te komen, hij is meer aanspeelbaar. Op momenten vind ik dat we hem nog te weinig gebruiken. Hij moet nu niet alleen bediend worden, maar ook de acties opstarten." Volgens Vanhaezebrouck heeft Perbet mogelijkheden die hij zelf nog niet ten volle kent.
"Jérémy is fysiek heel sterk, maar hij moet het meer leren benutten. Dat is de weg vooruit. Toen ik hier aankwam had je wel nog spelers die hun eigen mogelijkheden niet kenden. Perbet gaat nog veel verbeteren."
Bekijk hieronder wat Vanhaezebrouck te zeggen had over zijn topschutter. Opgelet, het laden van het filmpje kan enkele ogenblikken in beslag nemen.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief