Onze mening: Reviewcommissie kan niet anders dan Anderlecht én Genk op het matje roepen
![Onze mening: Reviewcommissie kan niet anders dan Anderlecht én Genk op het matje roepen](https://www.voetbalkrant.com/media/cache/300x250/images/2016/11/27/full/bailey.webp)
Foto: © photonews
Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!
De Reviewcommissie komt vandaag waarschijnlijk samen voor speeldag 16 in de Jupiler Pro League. We zijn benieuwd wie ze gaan oproepen, maar wij zagen wel een aantal fasen die onder de loep kunnen worden genomen.
Elke week gaan we op zoek naar fases die door de Reviewcommissie kunnen worden bekeken. Die vergelijken we dan steeds met wat de Reviewcommissie uit zijn hoed tovert. Ook deze week zagen we weer een en ander passeren, de Reviewcommissie zal dus zijn werk hebben bij het nakijken.
Leon Bailey
Zelden zagen we de steeds minzame Leon Bailey zo nerveus acteren op het veld. De winger van Racing Genk liep gefrustreerd rond door de manier waarop het alweer slecht afliep met Genk buitenshuis. Waarop hij plots een drieste trap aan het adres van uitblinker Franck Berrier in petto had. Hij kreeg er geel voor, maar zal het toch nog moeten verantwoorden voor de Reviewcommissie denken we.
Uros Spajic
Misschien nog dommer, want bij een riante voorsprong: Uros Spajic trakteerde huurling Trezeguet op een duidelijke elleboogstoot. De camera's stonden erop, rood en strafschop was de enige mogelijkheid. Ook de verdediger van Anderlecht zal waarschijnlijk moeten brommen.
Wie zou u oproepen? (Je kan meerdere mensen aanduiden)
|
|
|
|
|
|
|
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief