Na Borkelmans haalt ook Scifo uit naar Wilmots na dezelfde ervaring: "Hij had het fatsoen moeten hebben om me dat te zeggen"
![Na Borkelmans haalt ook Scifo uit naar Wilmots na dezelfde ervaring: "Hij had het fatsoen moeten hebben om me dat te zeggen"](https://www.voetbalkrant.com/media/cache/300x250/images/2017/06/26/full/scifo-wilmots.webp)
Foto: © photonews
Volg Voetbalkrant nu via Instagram!
Na het ontslag van Marc Wilmots als bondscoach van de Rode Duivels, stapte ook Enzo Scifo op bij de nationale U21. De oefenmeester besloot te vertrekken uit solidariteit met Wilmots.
Scifo had namelijk zijn job voor een stuk te danken aan het goede lobbywerk van Wilmots bij de Belgische voetbalbond (KBVB). De Italo-Belg vond het dus maar normaal dat hij die keuze nam. Toch lijkt de relatie tussen de twee wat bekoeld.
Scifo stuurde Wilmots enkele maanden geleden een sms om hem te feliciteren met zijn nieuwe functie van bondsocach bij Ivoorkust. Maar daar kreeg hij nooit een antwoord op terug. "Ik heb nog steeds niets gehoord", vertelt Scifo in La Dernière Heure. "Ook niet over een eventuele functie in zijn nieuwe project met Ivoorkust."
Solidair
"Misschien had hij daar zijn redenen voor, maar dan had hij het fatsoen moeten hebben om me dat te laten weten. Tenslotte was ik solidair met hem toen hij vertrok bij de Belgische voetbalbond." Het verhaal van Scifo doet sterk denken aan dat van Vital Borkelmans. Ook de voormalige T2 van Wilmots hoorde niets na diens aanstelling bij Ivoorkust.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief