Witsel maakt gehakt van Oscar, Hulk en co. (mét beelden)

Foto: © SC
Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!
Goed nieuws uit China, Axel Witsel heeft met zijn vrienden van Tianjin Quanjian een grote stap gezet richting de halve finales van de Chinese FA Cup.
Bovendien kon hij een oude vriend een serieuze loer draaien. Tianjin Quanjian moest het immers opnemen tegen Shanghai SIPG, het team van Hulk. De Braziliaanse spits zat uiteraard lang samen met Witsel bij Zenit Sint-Petersburg.
De andere namen die u wellicht wel zal kennen waren Oscar (bij team Hulk) en Alexandre Pato, die voor de ploeg van Witsel het verschil maakte. Bij een 1-0 stand ontbond hij in de slotfase zijn duivels. De Braziliaan knalde er nog twee bij en zo lijkt de halve finale binnen.
GOAL Gif: Great goal from Pato. 2-0 pic.twitter.com/gP7J8x5bTb
— Yixin Li (@FRsoccerYixin) July 19, 2017
GOAL Gif: Pato sealed the win. 3-0 pic.twitter.com/sXDkLuS10U
— Yixin Li (@FRsoccerYixin) July 19, 2017
Witsel zelf was uiteraard in de wolken. "Yeees! Eerste doel is behaald! Een grote overwinning mét een clean sheet. Nu dezelfde focus in de terugwedstrijd op weg naar de halve finale", aldus de Rode Duivel op Twitter.
Yeees! First objectif complete! Big win with a clean sheet ? Same focus on 2nd leg to reach the semifinals! #China #Cup ?? #AW28 pic.twitter.com/HhWNQfzaIM
— Axel Witsel (@axelwitsel28) July 19, 2017
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief