Nemen de eersteklassers de Beker plots serieus? "Dit is toeval"
![Sander De Graeve](https://www.sportid.be/images/writer/sander-de-graeve.png)
![Nemen de eersteklassers de Beker plots serieus? "Dit is toeval"](https://www.voetbalkrant.com/media/cache/resolve/300x250/images/2017/03/19/full/bekerfeestje.webp)
Foto: © photonews
Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!
Voor het eerst sinds lang zitten alle eersteklassers in de achtste finales van de Beker van België. Wil dat zeggen dat de Beker opnieuw naar waarde geschat wordt? Eddy Snelders denkt er het zijne van.
"Ik denk niet meteen dat er een mentaliteitswijziging is. Heel wat ploegen hebben het toch moeilijk gehad en vele teams lieten hun spelers roteren", aldus Snelders in een gesprek met Voetbalkrant.com.
"Het is vooral toeval. Vorig jaar had je uitschieters zoals Geel tegen Standard, maar dit jaar kregen we dat niet. Ik vond de eersteklassers alvast niet spelen alsof ze er extra aandacht aan schenken."
Leko kon het zich niet permitteren, het zou een kleine ramp zijn
Club Brugge deed dat wel, daar gaf Leko aan dat dit hun Europa League moet worden. "Leko kan het zich ook niet permitteren om er nu al uit te liggen. Om na de Europese uitschakeling ook zo snel uit de Beker te liggen, zo een kleine ramp zijn."
#CrokyCup ? Speelschema 1/8e finales! Wedstrijden 28-30/11 ⚽️?? pic.twitter.com/kKxmZktbMH
— Belgian Football (@Belgianfootball) September 21, 2017
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief