Anderlecht wil weer zaken doen met Saint-Etienne om na Beric er een andere aanvaller weg te halen
![Anderlecht wil weer zaken doen met Saint-Etienne om na Beric er een andere aanvaller weg te halen](https://www.voetbalkrant.com/media/cache/300x250/images/2016/09/15/full/bamba.webp)
Foto: © photonews
Volg Voetbalkrant nu via Instagram!
Gaat Anderlecht weer zaken doen met Saint-Etienne in de laatste rechte lijn van de wintermercato? De kans bestaat immers dat ze een andere aanvaller bij de club gaan weghalen.
Anderlecht zou volgens Franse bronnen interesse hebben in Jonathan Bamba. De naam komt u bekend voor? Inderdaad, hij speelde al eerder in ons land voor STVV. De 21-jarige flankaanvaller ziet zijn contract in juni aflopen bij Saint-Etienne en zou niet al te duur zijn dus.
Saint-Etienne is trouwens één van de Franse clubs waar Mogi Bayat goeie contacten mee onderhoudt. In 18 matchen scoorde Bamba dit seizoen al vijf keer en gaf vier assists. Ook Olympiakos en Sevilla zouden interesse tonen.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief