? Absolute smaakmaker verkozen tot Club Brugge-speler van de maand
![? Absolute smaakmaker verkozen tot Club Brugge-speler van de maand](https://www.voetbalkrant.com/media/cache/300x250/images/2017/05/21/full/wesley-moraes-hans-vanaken-limbombe-refaelov-milicevic-club-brugge-gent4.webp)
Foto: © Photonews
Volg Voetbalkrant nu via Instagram!
Club Brugge kwam op eigen veld dan wel niet verder dan een gelijkspel tegen Genk, toch waren er enkele Club-spelers die een goeie beurt maakten. Zo behoorden Anthony Limbombe en Hans Vanaken tot de blauwzwarte uitblinkers. Die laatste is al enkele weken in zeer goeie doen en dat wordt nu beloond.
Hans Vanaken illustreerde met zijn twee goals tegen Racing Genk nog maar eens zijn uitstekende vormpeil. De 25-jarige middenvelder kent, ondanks het dipje van zijn team, een fantastisch begin van 2018. Vanaken kreeg 30% van de stemmen, daardoor eindigt hij voor Ruud Vormer (22%) en Brandon Mechele (16%). Het is de eerste keer dat de Brugse spelmaker de trofee in ontvangst mag nemen.
? Member Hans mocht speler Hans de Proximus POTM trofee overhandigen na de match. Met zijn 2 doelpunten toonde @VanakenHans waarom hij verkozen is tot Player of the Month! #CluGnk #POTM01 pic.twitter.com/FcrgpSi0g0
— Club Brugge KV (@ClubBrugge) 18 februari 2018
.@VanakenHans is verkozen tot Proximus #POTM! Hij haalde het met 30% van de stemmen, voor Vormer (22%) en Mechele (16%). Hans wordt zo beloond voor zijn uitstekende vorm en sterke werk op het middenveld. Proficiat Hans! pic.twitter.com/EPjWaf9NHg
— Club Brugge KV (@ClubBrugge) 12 februari 2018
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief