Het hele land staat straks nog één keer vol achter Rode Duivels, maar in stadion zelf zal steun héél beperkt zijn
![Glenn Bogaert](https://www.sportid.be/images/writer/glenn-bogaert.png)
![Het hele land staat straks nog één keer vol achter Rode Duivels, maar in stadion zelf zal steun héél beperkt zijn](https://www.voetbalkrant.com/media/cache/resolve/300x250/images/2018/07/14/full/rode-duivels.webp)
Foto: © photonews
Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!
D-day voor onze Rode Duivels want straks kunnen onze nationale voetbalhelden geschiedenis schrijven met een derde plaats op het WK. Tegenstander heet - opnieuw - Engeland, maar de belangstelling voor de kleine finale is niet overweldigend.
Zo zouden er Sint-Petersburg maar 500 landgenoten de wedstrijd bijwonen. En ook de immer enthousiaste en hondstrouwe Engelse fans lopen niet warm voor de troostfinale. De FIFA gaf geen concrete cijfers vrij, maar het is lang niet zeker of het stadion uitverkocht geraakt.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief