Reactie De Decker analyseert eerste seizoensnederlaag van Antwerp
![Robby Morren](https://www.sportid.be/images/writer/robby-morren.png)
![De Decker analyseert eerste seizoensnederlaag van Antwerp](https://www.voetbalkrant.com/media/cache/300x250/images/2018/09/22/full/wim-de-decker.webp)
Foto: © photonews
Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!
Laszlo Bölöni was geschorst en dus was het aan Wim De Decker om te spreken met de pers. Hij analyseerde hoe Antwerp tegen zijn eerste seizoensnederlaag aanliep.
"De eerste helft hadden we het moeilijk, het was misschien wel onze moeilijkste helft van het seizoen. We hadden problemen met de loopacties van Ceballos", analyseerde De Decker.
"Die eerste helft was ook niet mooi voor de supporters, het was heel tactisch en wij lagen onder zonder dat we echt kansen weggaven."
Na de 1-0 lukte het plots wel om meer druk te zetten
"Tijdens de rust hebben we bijgestuurd en Rodrigues meer in het middenveld gezet, maar we kwamen al na 2 minuten op achterstand. Vanaf dat moment lukte het wel beter om druk naar voor te zetten."
Antwerp had het veldoverwicht, maar kwam niet tot uitgespeelde kansen. "Er kwamen mogelijkheden, maar dat laatste tikkeltje om te scoren ontbrak. We moesten meer risico nemen en dan pakten we op de counter nog de 2-0."
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief