Volgens arbitragecommissie ging videoref twee keer in de fout dit weekend: "Twee keer dezelfde videoref"

Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!
Volgens de arbitragecommissie heeft videoref Laforge dit weekend twee fouten gemaakt. Vrijdag werd het doelpunt van Anderlecht onterecht afgekeurd en bij een penaltyfase voor AA Gent moest opgetreden worden.
Het begon vrijdag met het doelpunt van Chadli voor Anderlecht. Volgens de de arbitragecommissie van de Belgische voetbalbond moest Laforge hier niet ingrijpen omdat het niet om een “clear and obvious error” ging.
Ook zondag ging Laforge in de fout. Brandon Mechele raakte het been van Roman Yaremchuk en hier had Laforge wel moeten ingrijpen. In de laatste minuut van Antwerp-Standard werd geen penalty gegeven voor de bezoekers en deze beslissing was wel correct.
Lees ook...
- "Alarmbel voor iedereen": match tegen Anderlecht wordt nog belangrijker na Gentse pandoering tegen Club Brugge
- Sven Kums spreekt na verrassende basisplaats, Danijel Milicevic komt met slecht nieuws
- Is de beslissing genomen? 'Anderlecht-bestuurders hakken knoop door over toekomst van Besnik Hasi op korte én lange(re) termijn'
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief