Ajax draait ADO door de gehaktmolen, mijlpaal voor twee goudhaantjes van zeventien
![Simon Wauters](https://www.sportid.be/images/writer/simon-wauters.png)
![Ajax draait ADO door de gehaktmolen, mijlpaal voor twee goudhaantjes van zeventien](https://www.voetbalkrant.com/media/cache/300x250/images/2019/12/22/full/gravenberch-ryan.webp)
Volg Voetbalkrant nu via Instagram!
Ajax heeft zondagmiddag met 6-1 gewonnen van ADO Den Haag. Na 48 minuten stonden de forfaitcijfers al op het bord.
Bij de Amsterdammers stond de zeventienjarige Ryan Gravenberch voor het eerst in de basis in de competitie. De zeventienjarige centrale middenvelder maakte het vierde doelpunt voor de thuisploeg. Hij nestelt zich zo bij de tien jongste doelpuntenmakers uit de geschiedenis van de club.
In de slotfase mocht ook leeftijdsgenoot en aanvaller Sontje Hansen nog invallen. Het waren zijn eerste minuten in de Eredivisie.
👏👏👏 #ForTheFuture #ajaado
— AFC Ajax (@AFCAjax) December 22, 2019
Dear diary...😳#ajaado #ForTheFuture pic.twitter.com/WLbNdijgYh
— AFC Ajax (@AFCAjax) December 22, 2019
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief