Debat van de week: code oranje: wat met het amateurvoetbal? (En uw mening over het rookverbod is kristalhelder!)
Foto: © photonews
Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!
De competitie in de Jupiler Pro League is opnieuw begonnen en dus krijgt u van ons elke woensdag een centraal debat waarover u uw mening mag geven. Deze week debatteren we graag over de coronamaatregelen. Geef uw mening!
Vorige week stelden we u de vraag rond het rookverbod in de stadions van de Jupiler Pro League. En u stemde opnieuw massaal.
En u bent het grotendeels eens met de nieuwe maatregel rond het rookverbod, omdat het gewoon een goede zaak is voor de gezondheid. Dat vindt liefst 3 op 4 onder u.
Amateurvoetbal?
Deze week nemen we graag de nieuwe mogelijke coronamaatregelen onder de loep met betrekking tot het amateurvoetbal in België.
Dat is volledig afgeschaft voor de komende vier weken, terwijl het profbestand vooralsnog wél nog mag spelen.
Lees ook... In de slipstream van Bertaccini? Jeugdproduct KV Mechelen via Club Luik klaar voor eerste klasse›
Wij horen graag uw mening, laat ze dus zeker horen!
Een goed besluit om het amateurvoetbal stop te zetten?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lees ook...
- De extra boost voor Zulte Waregem en het prikje naar Genk: "Tegen een team dat play-off 1 zou moeten spelen"
- Club Brugge benadeeld in de competitie? "Gevolg van de flater van Laforge in Anderlecht"
- Philippe Albert woedend na Waalse derby: "Het maakt me razend, wie is hij om hier de stoere uit te hangen?"
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief