Anderlecht én Club Brugge komen met héél belangrijk nieuws voor de finale van de Beker van België

Manuel Gonzalez
Manuel Gonzalez
| 11 reacties
Anderlecht én Club Brugge komen met héél belangrijk nieuws voor de finale van de Beker van België
Foto: © photonews

Volg Voetbalkrant nu via Instagram!

Club Brugge en RSC Anderlecht strijden op vier mei tegen elkaar in de finale van de Beker van België. En zo'n klassieker verdient een vol stadion. Beide teams hebben dan ook nieuws te melden.

Met Club Brugge - RSC Anderlecht krijgt de Beker van België een absolute klassieker als finale. En dat is ook te merken aan de ticketverkoop.

Beide teams hebben net iets minder dan twintigduizend tickets toegewezen gekregen voor de bekerfinale. De resterende zitjes op de Heizel zijn voor onder anderen pers en genodigden.

▼ Ad by Refinery89

Uitverkocht bij blauw-zwart 

Club Brugge liet er alvast geen gras over groeien. Meer zelfs: na de voorrangsperiode voor abonnementshouders laat blauw-zwart weten dat alle toegangskaartjes aan de man zijn gebracht.

De voorrangsperiode voor abonnees van Anderlecht start dan weer morgen. Maar ook paars-wit heeft er alle vertrouwen in dat alle kaartjes zullen verkocht geraken.

Wachtlijst voor paars-wit

De Belgische recordkampioen opende zelfs al een wachtlijst om aan de enorme vraag te voldoen. Eén ding is zeker: het wordt een kolkende sfeer op de tribunes tijdens de bekerfinale.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

▼ Ad by Refinery89

Play-off 1

 Speeldag 1

Play-off 2

 Speeldag 1

Nieuwste reacties