Word fan! 31
Serie B 2023/2024 speelschema en kalender
Huidige speeldag: Speeldag 37
Speeldag 1 | ||||
---|---|---|---|---|
18/08 20:30 | Bari | 0-0 | Palermo | |
19/08 20:30 | Cosenza | 3-0 | Ascoli | |
19/08 20:30 | Cremonese | 0-0 | Catanzaro | |
19/08 20:30 | Ternana | 1-2 | Sampdoria | |
20/08 18:00 | Sudtirol | 3-3 | Spezia | |
20/08 20:30 | Cittadella | 1-0 | Reggiana | |
20/08 20:30 | Parma | 2-0 | FeralpiSalo | |
20/08 20:30 | Venezia | 3-0 | Como | |
Speeldag 2 | ||||
25/08 20:30 | Sampdoria | 0-2 | Pisa | |
26/08 18:00 | Venezia | 1-1 | Cosenza | |
26/08 20:30 | Parma | 2-0 | Cittadella | |
26/08 20:30 | Modena | 1-0 | Ascoli | |
26/08 20:30 | Como | 2-2 | Reggiana | |
26/08 20:30 | Cremonese | 0-1 | Bari | |
26/08 20:30 | FeralpiSalo | 0-2 | Sudtirol | |
27/08 20:30 | Catanzaro | 2-1 | Ternana | |
Speeldag 3 | ||||
29/08 20:30 | Ascoli | 3-0 | FeralpiSalo | |
29/08 20:30 | Cosenza | 1-2 | Modena | |
29/08 20:30 | Pisa | 1-2 | Parma | |
29/08 20:30 | Reggiana | 1-3 | Palermo | |
30/08 20:30 | Bari | 1-1 | Cittadella | |
30/08 20:30 | Catanzaro | 3-0 | Spezia | |
30/08 20:30 | Sampdoria | 1-2 | Venezia | |
30/08 20:30 | Ternana | 0-1 | Cremonese | |
Speeldag 4 | ||||
02/09 18:30 | Modena | 2-0 | Pisa | |
02/09 18:30 | Sudtirol | 3-1 | Ascoli | |
02/09 18:30 | Parma | 0-0 | Reggiana | |
02/09 18:30 | Palermo | 3-0 | FeralpiSalo | |
03/09 16:15 | Brescia | 1-0 | Cosenza | |
03/09 18:30 | Cremonese | 1-1 | Sampdoria | |
03/09 18:30 | Lecco | 3-4 | Catanzaro | |
03/09 18:30 | Ternana | 0-0 | Bari | |
03/09 18:30 | Spezia | 0-1 | Como | |
03/09 20:45 | Cittadella | 0-0 | Venezia | |
Speeldag 5 | ||||
15/09 20:30 | Venezia | 1-0 | Spezia | |
16/09 14:00 | Lecco | 0-2 | Brescia | |
16/09 14:00 | FeralpiSalo | 1-1 | Modena | |
16/09 14:00 | Cosenza | 2-2 | Sudtirol | |
16/09 14:00 | Ascoli | 0-1 | Palermo | |
16/09 14:00 | Pisa | 1-1 | Bari | |
16/09 16:15 | Reggiana | 2-2 | Cremonese | |
17/09 16:15 | Como | 2-1 | Ternana | |
17/09 16:15 | Catanzaro | 0-5 | Parma | |
18/09 20:30 | Sampdoria | 1-2 | Cittadella | |
Speeldag 6 | ||||
22/09 20:30 | Palermo | 0-1 | Cosenza | |
23/09 14:00 | Ternana | 1-1 | Sudtirol | |
23/09 14:00 | Modena | 0-0 | Lecco | |
23/09 14:00 | Brescia | 0-0 | Venezia | |
23/09 14:00 | FeralpiSalo | 0-1 | Pisa | |
23/09 14:00 | Cremonese | 2-2 | Ascoli | |
23/09 16:15 | Spezia | 1-2 | Reggiana | |
24/09 16:15 | Parma | 1-1 | Sampdoria | |
24/09 16:15 | Cittadella | 0-3 | Como | |
24/09 16:15 | Bari | 2-2 | Catanzaro | |
Speeldag 7 | ||||
26/09 18:15 | Lecco | 1-2 | FeralpiSalo | |
26/09 18:15 | Cosenza | 1-2 | Cremonese | |
26/09 20:30 | Ascoli | 2-0 | Ternana | |
26/09 20:30 | Venezia | 1-3 | Palermo | |
26/09 20:30 | Sudtirol | 0-0 | Modena | |
26/09 20:30 | Reggiana | 0-0 | Pisa | |
26/09 20:30 | Spezia | 0-0 | Brescia | |
27/09 20:30 | Como | 1-0 | Sampdoria | |
27/09 20:30 | Catanzaro | 1-1 | Cittadella | |
27/09 20:30 | Parma | 2-1 | Bari | |
Speeldag 8 | ||||
30/09 14:00 | FeralpiSalo | 1-2 | Spezia | |
30/09 14:00 | Brescia | 1-1 | Ascoli | |
30/09 14:00 | Pisa | 1-2 | Cosenza | |
30/09 14:00 | Modena | 1-3 | Venezia | |
30/09 16:15 | Ternana | 3-0 | Reggiana | |
01/10 16:15 | Bari | 1-1 | Como | |
01/10 16:15 | Cittadella | 2-1 | Lecco | |
01/10 16:15 | Sampdoria | 1-2 | Catanzaro | |
01/10 16:15 | Palermo | 2-1 | Sudtirol | |
01/10 18:30 | Cremonese | 1-2 | Parma | |
Speeldag 9 | ||||
06/10 20:30 | Brescia | 1-1 | FeralpiSalo | |
07/10 14:00 | Modena | 0-2 | Palermo | |
07/10 14:00 | Cosenza | 3-0 | Lecco | |
07/10 14:00 | Reggiana | 1-1 | Bari | |
07/10 14:00 | Sudtirol | 0-1 | Catanzaro | |
07/10 16:15 | Cittadella | 2-2 | Ternana | |
07/10 16:15 | Ascoli | 1-1 | Sampdoria | |
07/10 16:15 | Venezia | 3-2 | Parma | |
08/10 16:15 | Como | 1-3 | Cremonese | |
08/10 16:15 | Spezia | 0-0 | Pisa | |
Speeldag 10 | ||||
20/10 20:30 | Parma | 2-1 | Como | |
21/10 14:00 | Lecco | 0-2 | Ascoli | |
21/10 14:00 | Cremonese | 0-1 | Sudtirol | |
21/10 14:00 | Bari | 1-1 | Modena | |
21/10 14:00 | Ternana | 0-1 | Brescia | |
21/10 14:00 | Pisa | 2-1 | Cittadella | |
21/10 16:15 | Catanzaro | 3-0 | FeralpiSalo | |
22/10 16:15 | Sampdoria | 2-0 | Cosenza | |
22/10 18:30 | Reggiana | 1-0 | Venezia | |
23/10 20:30 | Palermo | 2-2 | Spezia | |
Speeldag 1 | ||||
24/10 18:30 | Pisa | 1-2 | Lecco | |
24/10 18:30 | Brescia | 0-1 | Modena | |
Speeldag 11 | ||||
27/10 20:30 | Cittadella | 1-2 | Cremonese | |
28/10 14:00 | Sudtirol | 3-1 | Sampdoria | |
28/10 14:00 | Spezia | 0-0 | Cosenza | |
28/10 14:00 | FeralpiSalo | 0-3 | Reggiana | |
28/10 14:00 | Como | 1-0 | Catanzaro | |
28/10 16:15 | Ascoli | 1-3 | Parma | |
29/10 16:15 | Venezia | 2-1 | Pisa | |
29/10 16:15 | Palermo | 1-2 | Lecco | |
29/10 16:15 | Modena | 2-1 | Ternana | |
29/10 16:15 | Brescia | 1-2 | Bari | |
Speeldag 12 | ||||
04/11 14:00 | Ternana | 0-1 | Venezia | |
04/11 14:00 | Pisa | 1-1 | Como | |
04/11 14:00 | Cittadella | 3-2 | Brescia | |
04/11 14:00 | Cosenza | 1-1 | FeralpiSalo | |
04/11 14:00 | Catanzaro | 1-2 | Modena | |
04/11 14:00 | Bari | 1-0 | Ascoli | |
04/11 16:15 | Sampdoria | 1-0 | Palermo | |
05/11 16:15 | Reggiana | 1-1 | Lecco | |
05/11 16:15 | Parma | 2-0 | Sudtirol | |
05/11 16:15 | Cremonese | 3-0 | Spezia | |
Speeldag 2 | ||||
08/11 18:30 | Palermo | 1-0 | Brescia | |
08/11 18:30 | Lecco | 0-0 | Spezia | |
Speeldag 13 | ||||
10/11 20:30 | Venezia | 2-1 | Catanzaro | |
11/11 14:00 | Ascoli | 0-1 | Como | |
11/11 14:00 | Cosenza | 2-0 | Reggiana | |
11/11 14:00 | FeralpiSalo | 3-3 | Bari | |
11/11 14:00 | Sudtirol | 1-2 | Pisa | |
11/11 16:15 | Modena | 0-2 | Sampdoria | |
12/11 16:15 | Spezia | 2-2 | Ternana | |
12/11 16:15 | Brescia | 0-3 | Cremonese | |
12/11 16:15 | Palermo | 0-1 | Cittadella | |
12/11 16:15 | Lecco | 3-2 | Parma | |
Speeldag 14 | ||||
24/11 20:30 | Sampdoria | 2-1 | Spezia | |
25/11 14:00 | Cittadella | 2-1 | Sudtirol | |
25/11 14:00 | Bari | 0-3 | Venezia | |
25/11 14:00 | Reggiana | 1-1 | Ascoli | |
25/11 14:00 | Parma | 1-1 | Modena | |
25/11 14:00 | Cremonese | 1-0 | Lecco | |
25/11 14:00 | Como | 2-1 | FeralpiSalo | |
25/11 16:15 | Pisa | 1-1 | Brescia | |
26/11 16:15 | Catanzaro | 2-0 | Cosenza | |
26/11 16:15 | Ternana | 1-1 | Palermo | |
Speeldag 3 | ||||
28/11 18:30 | Sudtirol | 1-1 | Brescia | |
28/11 18:30 | Como | 0-0 | Lecco | |
Speeldag 15 | ||||
01/12 20:30 | Palermo | 1-2 | Catanzaro | |
02/12 14:00 | Cosenza | 1-3 | Ternana | |
02/12 14:00 | FeralpiSalo | 0-1 | Cittadella | |
02/12 14:00 | Modena | 2-1 | Reggiana | |
02/12 14:00 | Pisa | 0-0 | Cremonese | |
02/12 14:00 | Venezia | 3-1 | Ascoli | |
02/12 16:15 | Spezia | 0-1 | Parma | |
03/12 16:15 | Lecco | 1-0 | Bari | |
03/12 16:15 | Brescia | 3-1 | Sampdoria | |
03/12 16:15 | Sudtirol | 0-1 | Como | |
Speeldag 16 | ||||
09/12 14:00 | Ascoli | 1-2 | Spezia | |
09/12 14:00 | Bari | 2-1 | Sudtirol | |
09/12 14:00 | Ternana | 2-1 | FeralpiSalo | |
09/12 14:00 | Sampdoria | 2-0 | Lecco | |
09/12 14:00 | Cremonese | 1-0 | Venezia | |
09/12 14:00 | Cittadella | 2-0 | Cosenza | |
09/12 16:15 | Catanzaro | 2-0 | Pisa | |
10/12 16:15 | Parma | 3-3 | Palermo | |
10/12 16:15 | Reggiana | 1-1 | Brescia | |
10/12 16:15 | Como | 2-1 | Modena | |
Speeldag 17 | ||||
15/12 20:30 | Spezia | 1-0 | Bari | |
16/12 14:00 | FeralpiSalo | 1-0 | Cremonese | |
16/12 14:00 | Modena | 1-1 | Cittadella | |
16/12 14:00 | Reggiana | 1-2 | Sampdoria | |
16/12 14:00 | Brescia | 2-0 | Como | |
16/12 14:00 | Venezia | 2-3 | Sudtirol | |
16/12 16:15 | Palermo | 3-2 | Pisa | |
16/12 16:15 | Cosenza | 0-0 | Parma | |
16/12 16:15 | Ascoli | 1-0 | Catanzaro | |
17/12 16:15 | Lecco | 2-3 | Ternana | |
Speeldag 18 | ||||
23/12 14:00 | Cittadella | 4-1 | Spezia | |
23/12 14:00 | Como | 3-3 | Palermo | |
23/12 14:00 | Cremonese | 4-0 | Modena | |
23/12 14:00 | Parma | 3-1 | Ternana | |
23/12 14:00 | Venezia | 2-2 | Lecco | |
23/12 15:00 | Catanzaro | 2-3 | Brescia | |
23/12 16:15 | Bari | 0-0 | Cosenza | |
23/12 16:15 | Pisa | 1-0 | Ascoli | |
23/12 16:15 | Sampdoria | 2-3 | FeralpiSalo | |
23/12 16:15 | Sudtirol | 2-3 | Reggiana | |
Speeldag 19 | ||||
26/12 12:30 | Reggiana | 1-0 | Catanzaro | |
26/12 15:00 | Ascoli | 0-0 | Cittadella | |
26/12 15:00 | Ternana | 1-1 | Pisa | |
26/12 15:00 | Spezia | 1-1 | Modena | |
26/12 15:00 | Lecco | 2-1 | Sudtirol | |
26/12 15:00 | FeralpiSalo | 2-2 | Venezia | |
26/12 15:00 | Cosenza | 1-2 | Como | |
26/12 15:00 | Brescia | 0-2 | Parma | |
26/12 18:00 | Palermo | 3-2 | Cremonese | |
26/12 20:30 | Sampdoria | 1-1 | Bari | |
Speeldag 20 | ||||
12/01 20:30 | Catanzaro | 5-3 | Lecco | |
13/01 14:00 | Como | 4-0 | Spezia | |
13/01 14:00 | Cittadella | 2-0 | Palermo | |
13/01 14:00 | Bari | 3-1 | Ternana | |
13/01 14:00 | Sudtirol | 1-0 | FeralpiSalo | |
13/01 14:00 | Modena | 1-2 | Brescia | |
13/01 16:15 | Pisa | 2-2 | Reggiana | |
14/01 16:15 | Cremonese | 1-0 | Cosenza | |
14/01 16:15 | Parma | 1-1 | Ascoli | |
14/01 16:15 | Venezia | 5-3 | Sampdoria | |
Speeldag 21 | ||||
19/01 20:30 | Sampdoria | 0-3 | Parma | |
20/01 14:00 | Reggiana | 2-2 | Como | |
20/01 14:00 | Brescia | 1-1 | Sudtirol | |
20/01 14:00 | Ternana | 3-1 | Cittadella | |
20/01 14:00 | FeralpiSalo | 3-0 | Catanzaro | |
20/01 14:00 | Spezia | 0-1 | Cremonese | |
20/01 16:15 | Palermo | 4-2 | Modena | |
20/01 16:15 | Lecco | 1-3 | Pisa | |
20/01 16:15 | Cosenza | 4-2 | Venezia | |
21/01 16:15 | Ascoli | 2-2 | Bari | |
Speeldag 22 | ||||
26/01 20:30 | Catanzaro | 1-1 | Palermo | |
27/01 14:00 | Como | 0-2 | Ascoli | |
27/01 14:00 | Modena | 3-0 | Parma | |
27/01 14:00 | Sudtirol | 0-1 | Cosenza | |
27/01 14:00 | Cremonese | 1-0 | Brescia | |
27/01 14:00 | Venezia | 1-0 | Ternana | |
27/01 16:15 | FeralpiSalo | 5-1 | Lecco | |
27/01 16:15 | Pisa | 2-3 | Spezia | |
27/01 16:15 | Bari | 0-2 | Reggiana | |
28/01 16:15 | Cittadella | 1-2 | Sampdoria | |
Speeldag 23 | ||||
02/02 20:30 | Palermo | 3-0 | Bari | |
03/02 14:00 | Parma | 2-1 | Venezia | |
03/02 14:00 | Cosenza | 1-1 | Pisa | |
03/02 14:00 | Reggiana | 1-1 | FeralpiSalo | |
03/02 14:00 | Brescia | 2-0 | Cittadella | |
03/02 14:00 | Spezia | 1-1 | Catanzaro | |
03/02 16:15 | Lecco | 0-1 | Cremonese | |
03/02 16:15 | Sampdoria | 2-2 | Modena | |
03/02 16:15 | Ternana | 0-1 | Como | |
04/02 16:15 | Ascoli | 1-2 | Sudtirol | |
Speeldag 24 | ||||
09/02 20:30 | Como | 1-0 | Brescia | |
10/02 14:00 | Sudtirol | 0-3 | Venezia | |
10/02 14:00 | Modena | 1-1 | Cosenza | |
10/02 14:00 | Cittadella | 1-2 | Parma | |
10/02 14:00 | Cremonese | 1-1 | Reggiana | |
10/02 14:00 | FeralpiSalo | 1-2 | Palermo | |
10/02 16:15 | Pisa | 2-0 | Sampdoria | |
10/02 16:15 | Bari | 3-1 | Lecco | |
10/02 16:15 | Catanzaro | 3-2 | Ascoli | |
11/02 16:15 | Ternana | 1-1 | Spezia | |
Speeldag 25 | ||||
16/02 20:40 | Ascoli | 0-0 | Cremonese | |
17/02 14:00 | Bari | 1-0 | FeralpiSalo | |
17/02 14:00 | Lecco | 1-3 | Cosenza | |
17/02 14:00 | Parma | 3-2 | Pisa | |
17/02 14:00 | Reggiana | 0-2 | Ternana | |
17/02 14:00 | Spezia | 4-2 | Cittadella | |
17/02 16:15 | Catanzaro | 2-2 | Sudtirol | |
17/02 16:15 | Palermo | 3-0 | Como | |
17/02 16:15 | Sampdoria | 1-1 | Brescia | |
18/02 16:15 | Venezia | 2-2 | Modena | |
Speeldag 26 | ||||
23/02 20:30 | Cosenza | 1-2 | Sampdoria | |
24/02 14:00 | Brescia | 0-0 | Reggiana | |
24/02 14:00 | Cittadella | 1-2 | Catanzaro | |
24/02 14:00 | Sudtirol | 1-0 | Bari | |
24/02 14:00 | FeralpiSalo | 0-1 | Ascoli | |
24/02 14:00 | Cremonese | 2-2 | Palermo | |
24/02 16:15 | Ternana | 0-0 | Lecco | |
24/02 16:15 | Pisa | 1-2 | Venezia | |
24/02 16:15 | Como | 1-1 | Parma | |
25/02 16:15 | Modena | 0-0 | Spezia | |
Speeldag 27 | ||||
27/02 18:15 | Ascoli | 1-1 | Brescia | |
27/02 18:15 | Reggiana | 1-1 | Sudtirol | |
27/02 20:30 | Palermo | 2-3 | Ternana | |
27/02 20:30 | Lecco | 0-3 | Como | |
27/02 20:30 | Parma | 1-1 | Cosenza | |
27/02 20:30 | Sampdoria | 1-2 | Cremonese | |
27/02 20:40 | Catanzaro | 2-0 | Bari | |
28/02 20:30 | Pisa | 2-2 | Modena | |
28/02 20:30 | Spezia | 0-2 | FeralpiSalo | |
28/02 20:30 | Venezia | 2-0 | Cittadella | |
Speeldag 28 | ||||
02/03 14:00 | Brescia | 4-2 | Palermo | |
02/03 14:00 | Sudtirol | 1-0 | Lecco | |
02/03 14:00 | Ternana | 1-3 | Parma | |
03/03 16:15 | Ascoli | 0-0 | Reggiana | |
03/03 16:15 | Bari | 1-1 | Spezia | |
03/03 16:15 | Cittadella | 0-1 | Pisa | |
03/03 16:15 | Como | 2-1 | Venezia | |
03/03 16:15 | Cosenza | 0-2 | Catanzaro | |
03/03 16:15 | FeralpiSalo | 1-3 | Sampdoria | |
03/03 18:30 | Modena | 0-1 | Cremonese | |
Speeldag 29 | ||||
08/03 20:30 | Parma | 2-1 | Brescia | |
09/03 14:00 | Spezia | 2-1 | Sudtirol | |
09/03 14:00 | Modena | 2-3 | FeralpiSalo | |
09/03 14:00 | Cosenza | 0-0 | Cittadella | |
09/03 16:15 | Pisa | 1-0 | Ternana | |
09/03 16:15 | Catanzaro | 0-1 | Reggiana | |
09/03 16:15 | Cremonese | 2-1 | Como | |
10/03 16:15 | Venezia | 3-1 | Bari | |
10/03 16:15 | Lecco | 0-1 | Palermo | |
11/03 20:30 | Sampdoria | 2-1 | Ascoli | |
Speeldag 30 | ||||
15/03 20:30 | Palermo | 0-3 | Venezia | |
16/03 14:00 | Brescia | 1-1 | Catanzaro | |
16/03 14:00 | Como | 3-1 | Pisa | |
16/03 14:00 | FeralpiSalo | 1-2 | Parma | |
16/03 14:00 | Sudtirol | 3-0 | Cremonese | |
16/03 14:00 | Ternana | 1-0 | Cosenza | |
16/03 16:15 | Bari | 0-1 | Sampdoria | |
16/03 16:15 | Cittadella | 1-1 | Modena | |
16/03 16:15 | Reggiana | 0-0 | Spezia | |
17/03 16:15 | Ascoli | 4-1 | Lecco | |
Speeldag 31 | ||||
01/04 12:30 | Modena | 1-1 | Bari | |
01/04 15:00 | Cosenza | 1-2 | Brescia | |
01/04 15:00 | Como | 2-0 | Sudtirol | |
01/04 15:00 | Lecco | 1-1 | Cittadella | |
01/04 15:00 | Parma | 0-2 | Catanzaro | |
01/04 15:00 | Pisa | 4-3 | Palermo | |
01/04 15:00 | Spezia | 2-1 | Ascoli | |
01/04 15:00 | Venezia | 2-3 | Reggiana | |
01/04 18:00 | Cremonese | 0-1 | FeralpiSalo | |
01/04 20:30 | Sampdoria | 4-1 | Ternana | |
Speeldag 32 | ||||
05/04 20:30 | Bari | 1-2 | Cremonese | |
06/04 14:00 | Ternana | 0-0 | Modena | |
06/04 14:00 | Sudtirol | 0-0 | Parma | |
06/04 14:00 | Spezia | 1-1 | Lecco | |
06/04 14:00 | FeralpiSalo | 2-2 | Cosenza | |
06/04 14:00 | Brescia | 3-1 | Pisa | |
06/04 16:15 | Reggiana | 0-2 | Cittadella | |
06/04 16:15 | Palermo | 2-2 | Sampdoria | |
06/04 16:15 | Catanzaro | 1-2 | Como | |
07/04 16:15 | Ascoli | 0-0 | Venezia | |
Speeldag 33 | ||||
12/04 20:30 | Modena | 1-3 | Catanzaro | |
13/04 14:00 | Cittadella | 0-0 | Ascoli | |
13/04 14:00 | Como | 2-1 | Bari | |
13/04 14:00 | Sampdoria | 0-1 | Sudtirol | |
13/04 14:00 | Pisa | 3-1 | FeralpiSalo | |
13/04 14:00 | Cremonese | 1-2 | Ternana | |
13/04 16:15 | Parma | 2-0 | Spezia | |
13/04 16:15 | Lecco | 1-0 | Reggiana | |
13/04 16:15 | Cosenza | 1-1 | Palermo | |
14/04 16:15 | Venezia | 2-0 | Brescia | |
Speeldag 34 | ||||
19/04 20:30 | Reggiana | 0-4 | Cosenza | |
19/04 20:30 | Palermo | 0-0 | Parma | |
20/04 14:00 | FeralpiSalo | 2-5 | Como | |
20/04 14:00 | Brescia | 0-0 | Ternana | |
20/04 14:00 | Bari | 1-1 | Pisa | |
20/04 14:00 | Ascoli | 0-0 | Modena | |
20/04 16:15 | Sudtirol | 0-0 | Cittadella | |
20/04 16:15 | Spezia | 0-0 | Sampdoria | |
20/04 16:15 | Lecco | 1-2 | Venezia | |
20/04 16:15 | Catanzaro | 0-0 | Cremonese | |
Speeldag 35 | ||||
26/04 20:30 | Pisa | 2-2 | Catanzaro | |
26/04 20:30 | Venezia | 2-1 | Cremonese | |
27/04 14:00 | Brescia | 0-0 | Spezia | |
27/04 14:00 | Ternana | 0-1 | Ascoli | |
27/04 14:00 | Parma | 4-0 | Lecco | |
27/04 14:00 | Modena | 1-0 | Sudtirol | |
27/04 16:15 | Cosenza | 4-1 | Bari | |
27/04 16:15 | Cittadella | 1-1 | FeralpiSalo | |
27/04 16:15 | Sampdoria | 1-1 | Como | |
27/04 16:15 | Palermo | 1-2 | Reggiana | |
Speeldag 36 | ||||
01/05 12:30 | Cremonese | 2-1 | Pisa | |
01/05 15:00 | Como | 2-1 | Cittadella | |
01/05 15:00 | Catanzaro | 3-2 | Venezia | |
01/05 15:00 | Ascoli | 0-1 | Cosenza | |
01/05 15:00 | Spezia | 1-0 | Palermo | |
01/05 15:00 | Sudtirol | 4-3 | Ternana | |
01/05 18:00 | FeralpiSalo | 2-2 | Brescia | |
01/05 18:00 | Reggiana | 1-0 | Modena | |
01/05 18:00 | Lecco | 0-1 | Sampdoria | |
01/05 18:00 | Bari | 1-1 | Parma | |
Speeldag 37 | ||||
05/05 15:00 | Brescia | ...-... | Lecco | |
05/05 15:00 | Venezia | ...-... | FeralpiSalo | |
05/05 15:00 | Ternana | ...-... | Catanzaro | |
05/05 15:00 | Sampdoria | ...-... | Reggiana | |
05/05 15:00 | Pisa | ...-... | Sudtirol | |
05/05 15:00 | Parma | ...-... | Cremonese | |
05/05 15:00 | Palermo | ...-... | Ascoli | |
05/05 15:00 | Modena | ...-... | Como | |
05/05 15:00 | Cosenza | ...-... | Spezia | |
05/05 15:00 | Cittadella | ...-... | Bari | |
Speeldag 38 | ||||
10/05 15:00 | Spezia | ...-... | Venezia | |
10/05 15:00 | Reggiana | ...-... | Parma | |
10/05 15:00 | Lecco | ...-... | Modena | |
10/05 15:00 | FeralpiSalo | ...-... | Ternana | |
10/05 15:00 | Cremonese | ...-... | Cittadella | |
10/05 15:00 | Como | ...-... | Cosenza | |
10/05 15:00 | Catanzaro | ...-... | Sampdoria | |
10/05 15:00 | Ascoli | ...-... | Pisa | |
10/05 15:00 | Sudtirol | ...-... | Palermo | |
05/10 15:00 | Bari | ...-... | Brescia |
Download alle wedstrijden van Serie B naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.
Google Calendar
Hotmail / Outlook / Windows Live
Apple iCal
Microsoft Outlook 2007
Microsoft Outlook XP/2003 (Bestand eerst opslaan, daarna importeren*)
Windows Vista Calendar
Netvibes
.ics-file
* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.
Stand | G | P | |
---|---|---|---|
1. | Parma | 36 | 74 |
2. | Como | 36 | 71 |
3. | Venezia | 36 | 67 |
4. | Cremonese | 36 | 63 |
5. | Catanzaro | 36 | 60 |
6. | Palermo | 36 | 52 |
7. | Sampdoria | 36 | 51 |
8. | Brescia | 36 | 48 |
9. | Sudtirol | 36 | 46 |
10. | Reggiana | 36 | 46 |
11. | Cosenza | 36 | 45 |
12. | Pisa | 36 | 45 |
13. | Cittadella | 36 | 45 |
14. | Modena | 36 | 43 |
15. | Spezia | 36 | 40 |
16. | Ternana | 36 | 37 |
17. | Ascoli | 36 | 37 |
18. | Bari | 36 | 37 |
19. | FeralpiSalo | 36 | 33 |
20. | Lecco | 36 | 26 |