De Keersmaecker plant gesprek met bondscoach

De Keersmaecker plant gesprek met bondscoach
Foto: © SC
Word fan van België! 2566

François De Keersmaecker plant eerstdaags om met René Vandereycken rond de tafel te gaan zitten. Onderwerp van het gesprek wordt de aanstelling van een nieuwe hulptrainer. De bondscoach liet al weten op één lijn te zitten met Frank Vercauteren.

Eind juni loopt het contract van assistent-bondscoach Stéphane Demol af. De voetbalbond moet dus dringend op zoek naar een opvolger voor de voormalige Standardman. Onlangs liet René Vandereycken weten dat hij en Frank Vercauteren dezelfde ideeën delen en dat hij de ex-Anderlechtcoach wel ziet zitten als assistent. Kort daarvoor had topkandidaat Marc Wilmots bedankt voor de eer.

De Keersmaecker wil graag weten wat Vandereycken met Vercauteren heeft afgesproken. De bondscoach bereikte eerder al een sportief akkoord met Vercauteren. Daarna wil  De Keersmaecker ook met Vercauteren zelf spreken.

Intussen bevestigde de Italiaanse voetbalbond de oefeninterland  Italië - België op 30 mei in Firenze.
Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties