Pacovski en Rossini twee speeldagen geschorst
![Sander De Graeve](https://www.sportid.be/images/writer/sander-de-graeve.png)
![Pacovski en Rossini twee speeldagen geschorst](https://www.voetbalkrant.com/media/cache/300x250/images/2019/04/16/full/voetbalkrantcom.webp)
Foto: © SC
Volg Voetbalkrant nu via Instagram!
Tomislav Pacovski wordt twee speeldagen geschorst voor zijn agressief gedrag tegenover de scheidsrechter. De nationale doelman van Macedonië krijgt ook een speeldag voorwaardelijk. Giuseppe Rossini kreeg twee speeldagen effectief.
De spits van Charleroi kreeg rood voor natrappen. Hij argumenteerde dat zijn eerdere twee rode kaarten niet mochten meetellen in de zwaarte van de schorsing. Bij de eerste werd de uitsluiting voldoende geacht, de tweede keer pakte Rossini twee gele kaarten.
De doelman van KV Mechelen én Macedonië, Tomislav Pacovski, wacht dus eveneens twee speeldagen schorsing. Hij had fysieke en verbale agressie geuit tegenover scheidsrechter Laforge na de wedstrijd van KV Mechelen tegen Zulte Waregem.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief