Slecht nieuws voor Sporting Lokeren! Sterkhouder ligt een tijdje in de lappenmand
![Slecht nieuws voor Sporting Lokeren! Sterkhouder ligt een tijdje in de lappenmand](https://www.voetbalkrant.com/media/cache/300x250/images/2019/03/03/full/overmeire-killian.webp)
Foto: © photonews
Sporting Lokeren is niet goed aan de competitie begonnen. De Waaslanders pakten een op zes en zullen een serieuze remonte moeten inzetten om nog mee te strijden voor de periodetitel.
Sporting Lokeren kreeg nu nogmaals slecht nieuws te verwerken want aanvoerder Killian Overmeire sukkelt met een vervelende blessure. De 33-jarige middenvelder zal voor een onbepaalde tijd uit zijn met een achillespeesblessure.
Overmeire moest de eerste twee wedstrijden van de competitie (tegen Beerschot en Lommel) ook al aan zich laten voorbijgaan. Lokeren heeft nu een achterstand van vijf punten op competitieleiders Westerlo en Union.
Killian Overmeire is uit voor onbepaalde duur met een achillespeesblessure. Die liep onze kapitein op tijdens de voorbereiding van het nieuwe seizoen. De club volgt de verdere evolutie op van nabij. pic.twitter.com/u1rbJ1pOlZ
— Sporting Lokeren (@KSCLokeren) August 14, 2019
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief