JPL-speler doet opvallende onthulling over transfer van Thibaud Verlinden, Filip Joos is duidelijk: "Dit is echt met de handdoek gooien"

JPL-speler doet opvallende onthulling over transfer van Thibaud Verlinden, Filip Joos is duidelijk: "Dit is echt met de handdoek gooien"
Foto: © photonews

Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!

Opvallend moment afgelopen weekend. Thibaud Verlinden stond niet op het wedstrijdblad bij Beerschot voor de wedstrijd tegen KRC Genk. Later bleek dit door een nakende transfer te zijn.

Thibaud Verlinden was dit seizoen een belangrijke schakel bij Beerschot, daarom ook meteen zo raar dat hij niet op het wedstrijdblad stond voor de match tegen Genk. Later bleek dat hij niet mocht opgesteld worden vanwege een nakende transfers.

Dirk Kuyt was heel verrast en liet zijn frustraties ook blijken tegenover het bestuur. Na afloop reageerde hij wel opvallend positief over hoe zijn groep het gedaan had.

▼ Ad by Refinery89

Uiteindelijk is Verlinden naar OH Leuven vertrokken. "Het is echt de handdoek gooien", vindt Filip Joos bij 90 Minutes. Beerschot staat alleen laatst en laat een sterkhouder zomaar vertrekken in de winter, opmerkelijk.

Maar KV Mechelen-speler Daam Foulon weet meer. "Er was blijkbaar een afkoopclausule. Moesten ze zakken naar de Challenger Pro League, dan zie die afkoopclausule veel lager zijn", onthulde hij.

"Dat is de reden waarom ze hem nu hebben weggedaan", gaat Foulon verder. Joos kan er dan wel iets meer begrip voor opbrengen. "Dan heb je wel 15% meer begrip voor het bestuur."

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

▼ Ad by Refinery89

Jupiler Pro League

▼ Ad by Refinery89

Nieuwste reacties